Produkty

Flex-MOUSS

Produkt o dużej mocy samoczyszczenia i bardzo szybkim działaniu. Usuwa zanieczyszczenia atmosferyczne /naloty, osady, przebarwienia, mchy/ oraz biologiczne. Stosowany do elewacji, dachów , tarasów, okładzin betonowych i z kamieni naturalnych, elementów drewnianych i lakierowanych.

STAT-Flex

Środek oczyszczający wzmocniony kationowymi środkami powierzchniowo czynnymi. Stosowany do powierzchni lakierowanych i malowanych oraz okładzin PCV. Zalecany do wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.

Flex 9

Naturalny środek czyszczący zalecany do stosowania na elewacjach i powierzchniach z piaskowca.

Flex-ALU

Środek czyszczący o pasywnej reakcji kwaśnej do usuwania wszelkich plam z aluminiowych powierzchni dekoracyjnych, ram okiennych, paneli, balustrad, balkonów

Flex-AM

Produkt zapobiegawczy do profilaktycznej obróbki powierzchni celem zabezpieczenia przed mchem, porostami, grzybami i pleśnią . Zalecany na elewacje, tarasy i nawierzchnie z kostki brukowej.

Flex-BRIK+

Wysokowydajny środek czyszczący . Usuwa zabrudzenia takie jak sadza, tlenek węgla zanieczyszczenia organiczne i pyły , które są mocno osadzone w podłożu. Przywraca cegle naturalny kolor. Bardzo skuteczny na powierzchniach z granitu i twardych skał. Zalecany do renowacji pomników i nagrobków.

Flex-KAP 40

Środek czyszczący przeznaczony do usuwania trudnych zanieczyszczeń na elewacji. Zalecany do likwidacji brudnych zacieków pod płytami balkonowymi, parapetami i opierzeniami.

Flex-KAP 17

Silnie alkaiczny środek do usuwania farby, graffiti, sadzy na powierzchniach kamiennych i betonowych. Usuwa także oleje i żywice z powierzchni drewnianych. Nie zawiera produktów chlorowanych.

AQUA-Flex

Środek impregnacyjny – wodoodporny stosowany do impregnacji powierzchni porowatych, kamiennych i betonowych oraz innych materiałów budowlanych. Zastosowanie środka powoduje to, że obrabiana powierzchnia staje się wodoodporna przepuszczając jednocześnie powietrze / oddycha/ i jest odporna na zabrudzenia. Zalecany do stosowania na beton, terakotę, dachówkę ceramiczną, cegłę, tynk.

HYDRO-Flex

Podobnie jak AQUA-Flex środek do impregnacji powierzchni ale zalecany głównie do powierzchni pionowych. Po wyschnięciu nie pozostawia błyszczącego efektu i zachowuje oryginalny wygląd podłożą.

OLEO-Flex

Środek olejoodporny na bazie wodnej, przeznaczony do ochrony podłoża przed agresją wynikającą z przenikania wody i tłuszczu. Zalecany szczególnie do posadzek. Szczególna ochrona przed graffiti.

Flex-DECAP SILe

Silny środek do usuwania farb, lakierów i plam , działający w tzw. procesie mokrym. Zalecany szczególnie do farb na bazie tlenku cynku i ołowiu . Jego działanie jest stopniowe i pozwala na usunięcie kilku warstw farby w okresie od kilku do kilkunastu godzin.

Flex- MAT

Szybki i wydajny środek do rozpuszczania wszelkich zalewów cementowych lub wapiennych, a także odkamieniania obiegów wodnych bez ryzyka uszkodzenia metalu / za wyjątkiem cynku /. Stosowany również jako odkamieniacz do basenów.

UWAGA!
Wszelkie prace z zastosowaniem naszych produktów mogą być wykonywane w temperaturach dodatnich w zakresie 10-25 st.C.
Każdy licencjonowany przedstawiciel przed przystąpieniem do realizacji zlecenia zobowiązany jest do wykonania wstępnego testowego czyszczenia, wykonania tzw „białej plamy”. Ma to na celu dobranie właściwego środka do czyszczonej powierzchni i jej zabrudzeń.
Na nasze produkty udzielamy 10 letniej gwarancji.
+48 732 979 159
biuro@flexpropolska.pl